Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emma Stone Kimdir? Emma Stone Röportajı

Emma Stone Hollyood'un son dönemde yıldızı en çok parlayan ismi ama hakkında neredeyse hiç dedikodu çıkmıyor. Oyuncuların, sürekli film setinde zaman geçirerek halktan koptuklarına inanıyor. O yüzden New York sokaklarında rahatça gezme özgürlüğü onun için her şey demek.
Emma Stone Kimdir? Emma Stone Röportajı
Bir yere gelmek için çaba sarf eden oyuncuların çok azı, başarıya ulaşma yolunda kendi tümüyle ailelerinin kendilerini tümüyle desteklediğini söyler. Bir oyuncunun “Annemle babam, kariyerime destek verdikleri gibi, benimle Hollywood’a taşındılar” demesine ise neredeyse akıl sır erdirilemez. Gerçekten şok edici. Emma Stone, türünün tek örneği. Ailesi ona öyle inanmış ki, yaşadıkları yerden ayrılıp Emma’nın rüyalarının peşinden koşmak istediği Hollywood’a taşınmışlar.

Emma Stone, bütün bunları şöyle hatırlıyor: Hollywood’a taşındığımızda 15 yaşındaydım. Garip zamanlardı. Annemle çok vakit geçiyordum. İlk başlarda her şeyden izole olmuş hissediyordum. En garip kısmı da, çok istediğim bir rolün seçmesinden elendiğim ve sinir krizi geçirdiğim her sefer, annemin bana eve dönmek isteyip istemediğimi sormasıydı. Ben de, hangi sebepten olduğunu Allah bilir: ‘Hayır’ derdim .

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017