Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emre Aslan'ın İlk Albüm Çalışması ''Birdenbire''

Emre Aslan'ın 11 şarkıdan oluşan 3 Adım Müzik etiketli ilk albümü Birdenbire'nin ilk video klibi söz ve müziği Emre Aslan'a, düzenlemesi Alper Gemici'ye ait olan albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekildi. Evren Arasıl'ın yönetmenliğini yaptığı, Diseno İstanbul'un sponsorluğunda dört farklı set kurularak gerçekleştirilen çekimler 14 saat sürdü.
Emre Aslan'ın İlk Albüm Çalışması ''Birdenbire''
Birdenbire!; Görselliğin ön planda tutulduğu video klip, özel tasarım mobilya ve objelerden kurulu dekorları ve Emre Aslan'ın kendine özgü performansı ile dikkat çekiyor. Cast kullanılmayan klipte Emre Aslan'a şarkının tarzına uygun hazırlanmış bir koreografi dahilinde performans sergileyen yabancı bir dansçı eşlik etti.

Bütün söz ve müziklerin Emre Aslan'a ait olduğu albümün müzik prodüktörlüğünü Alper Gemici yaptı. Albümde Ozan Tügen (cura), Uğur Gülbaharlı (piyano), Ceren Akyıldız (düet), Sinan Kaynakçı (gitar), gibi usta müzisyenler konuk olarak yer aldı. Babajim İstanbul stüdyolarında kaydedilen albümün miksleri Mars Ankara stüdyolarında Mehmet Uğur Memiş, mastering ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

Albümde piyano, çello gibi Klasik Batı Müziği enstrümanlarının yanı sıra ut, klarnet, cura gibi Türk Müziği enstrümanları kullanıldı.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017