Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emre Çamlıbel 'Konut Satışında Patlama Yaşanacak!'

Geçen yıl 1500 adet konut satarak 500 milyon lira ciro elde eden Soyak Holding, aynı başarı grafiğini 2012 yılında da yakalamayı hedefliyor. 3 yılda, 1,1 milyar dolar yatırım yapmayı hedefleyen grup, sadece gayrimenkulde değil enerjide de var olmayı planlıyor.
Emre Çamlıbel 'Konut Satışında Patlama Yaşanacak!'
Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm olmak üzere dört ana sektörde 11 şirketiyle faaliyet gösteren Soyak Holding, geçen yılı hemen her işkolunda büyümeyle tamamladı. Gayrimenkul satış adedi olarak yüzde 100’ün üzerinde artış grafiği yakalama başarısı gösteren holdingin çimento şirketi Traçim, 2011 yılında satışlarını yüzde 30 arttırarak 1,8 milyon tona çıkardı. Soyak Enerji ise yüzde 20 büyüme gerçekleştirdi.

”Gayrimenkul alanı bizim için yeni projelerin satışa sunulduğu bir yıl olarak geçti. Satılan projelerden 500 milyon liralık ciro elde ettik” diye konuşan Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, grubun 2012 yılında aynı oranda konut satmayı hedeflediğini söylüyor. Geçen yıl 1500 adet konut satarak 500 milyon lira ciro elde eden Soyak Holding, aynı başarı grafiğini 2012 yılında da yakalamayı hedefliyor. 3 yılda, 1,1 milyar dolar yatırım yapmayı hedefleyen grup, sadece gayrimenkulde değil enerjide de var olmayı planlıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017