Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emre Doğru Kimdir?

Özellikle moda çekimleriyle adından söz ettiren son dönemin popüler fotoğrafçısı Emre Doğru, şimdiye kadar çektiği fotoğraflar arasında en beğendiklerini Boxer için seçti ve her birinin hikayesini anlattı. İşte, Emre Doğru kimdir ve Emre Doğru’nun fotoğrafları...
Emre Doğru Kimdir?
Emre Doğru kimdir diye sorduk, anlattı… 1978 İstanbul doğumlu olan Emre Doğru’nun eskiye dair en net hatırladığı olaylar lise dönemine denk geliyormuş. Tarabya’da lise okuduğu o dönemi “az çalışıp çok gezdik” olarak anıyor. Üniversitede iç mimarlık okumuş önce. Daha sonra burs kazanınca Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimine devam etmiş.

Büyükada’da okumanın kendisine çok şey kattığını ifade eden Doğru sözlerine şu şekilde devam ediyor, “Ada’da okumanın verdiği müthiş malzemeler vardı önümde. Martılar, sanatçılar, trafiksiz tabelasız ortam, vapur, deniz, günbatımı… Her şey mükemmeldi.”

Zenith marka makinesinin eline geçmesi tesadüf olmuş. Akabinde annesinin moda dergileri, yabancı dergiler derken bugün ki kariyerine ulaşmış. Bunca yılsonunda fotoğrafçılığın kendisine olan katkılarını “Gezdim, birçok kişiyle tanıştım, güzel kızlar çektim, iyi otellerde kaldım.” diyerek ifade ediyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017