Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Emre Karayel Kimdir? Emre Karayel Röportajı

Çok kişi “Bir İstanbul Masalı” ile onu tanıdı. Başka bir grup ise yeni işi “ 1 Kadın 1 Erkek” dizisindeki Ozan karakteriyle… Ancak o, aynı zamanda usta bir tiyatrocu; hatta Othello’yu oynayacak kadar da kalibreli bir oyuncu. Emre Karayel şu ana kadar hiç modellik yapmamıştı, ta ki Boxer’ın moda sayfalarına konuk olana kadar.
Emre Karayel Kimdir? Emre Karayel Röportajı
Osmaniye doğumlusunuz. Bu dizide tiyatro işleri başlamadan önce neler yaptığınızdan bahseder misiniz?

Emre Karayel: Diziye başlamadan tabii ki her insan gibi okuyordum. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler okudum. Okulun son yıllarına doğru dublaj ve tiyatroyla ilgilenmeye başladım. Bu işi profesyonel anlamda yapacaksam okulunun okunması gerektiğine inanıyorum.

İlk olarak tiyatro sanırım. Nasıl başladı? Üniversite ile birlikte mi?

Emre Karayel: Dediğim gibi mezun olduktan sonra Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları bölümüne girdim; bu şekilde başladı. Önce dublaj ardından tiyatro…

Türkiye’de sadece tiyatro yapılarak geçinilebiliyor mu? Siz de o yüzden mi televizyon başladınnız? Yani ekonomik nedenlerden ötürü?

Emre Karayel: Sonuçta televizyondan tabii ki daha fazla kazanılıyor. Hiçbir tiyatrodan kazanamayacağınız bir akış var televizyonda. Ama sırf bunun için televizyon geçtim diyemem.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017