Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Çevreci Teknoloji Hangisi?

Bu yıl altıncı kez düzenlenen Yeşil Direksiyon yarışması ise, sizlerin de katkılarıyla, bu çevreci teknolojiler arasında iyisini seçmeyi amaçlıyor.
En Çevreci Teknoloji Hangisi?
Tıpkı her sınıfın en iyi otomobilini seçmeyi amaçlayan Altın Direksiyon yarışması gibi, Yeşil Direksiyon ödülü de otomotiv sektörünün en çevreci teknolojisinin olacak. Aslında otomobiller, ilk keşfedildiği andan itibaren çevremize gürültü ve kirlilik yayıyor. Ama bu etkiyi artık modern teknolojilerle iyice azaltmak mümkün.

Autoshow dergisi her yıl yaşanan olumlu gelişmeleri motive etmek adına en iyi “yeşil” teknolojiyi ödüllendirmek istiyor. “Yeşil Direksiyon” adlı ödülü bu yıl altıncı kez verecek ve her yıl olduğu gibi okurların da oyları belirleyici rol oynayacak. Okurların en çok oy verdiği 5 fikir, uzman jüri tarafından yapılacak final değerlendirmelerine gönderilecek. Oylarınızı www.autoshow.com.tr adresindeki “Yeşil Direksiyon” bölümünden kullanabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017