Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Çok Dikkat Çeken 50 James Bond Cihazı

Bütün dünya 007'nin Skyfall'u için hazırlanırken, T3 dergisi kalem kameralardan jetpack'lere kadar casus teknolojilerine sizin için göz attı...
En Çok Dikkat Çeken 50 James Bond Cihazı
1. Summit HD video kayak gözlükleri

Hepsini birbirinden ayırt etmenizi sağlayan, rengarenk tulumlar içerisinde makineli tüfek taşıyan düşmanlar tarafından kayak üzerinde takip edilirken, Bond geniş açılı 1080p video kamerasından yararlanarak bu anı ölümsüzleştirebilir. 12 MP’lik fotoğraflar da çekiyor.

2. SureFire M2 Centurion

Bu darbelere dayanıklı askeri el feneri, uzay mekiklerinde kullanılan alüminyumdan yapılmış ve 120 lumen ışık saçıyor. Bu ışık gücü düşmanlarınızı kör etmeye yeter ve size karate yapmanız için zaman kazandırır. Ayrıca dolabın altına düşürdüğünüz şeyleri bulma konusunda da çok kullanışlı.

3. Cobra Optics Demon Gen 2+

Nasıl olur da benim gece görüşlü bir dürbünüm olmaz? 4500 TL fiyatlı bu dürbün, M15 takımı toplantısında Bond’un Marinti’leri yuvarlarken, Q’dan istediği pahalı oyuncaklardan biri. Cihazın 40 derecek görüş açısı var ve tek şarjla 25 saat dayanıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017