Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Çok İş İmkanı Bulunan Üniversite Bölümleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversite sınav heyecanının doruğa çıktığı günlerden geçiyoruz. İyi bir puan elde etmek bir yana, ‘hangi bölüm’ tercihi de ayrı bir heyecan ve kritik karar anlamına geliyor. Peki, en çok iş imkanı sunan üniversite bölümleri hangileri?
En Çok İş İmkanı Bulunan Üniversite Bölümleri
Bu yıl da üniversite sınav heyecanının doruğa çıktığı günlerden geçiyoruz. İyi bir puan elde etmek bir yana, ‘hangi bölüm’ tercihi de ayrı bir heyecan ve kritik karar anlamına geliyor. Üniversiteler, son yıllarda özellikle girişimciliği ön plana alan bölüm ve uygulamalarıyla öğrencileri bu kararlarını etkilemeye ve cezbetmeye çalışıyor.

Daha öğrenciyken birçok öğrencisini ‘patron’ olmaya götürecek süreçleri başlatan üniversiteler, eğitim hayatlarının ardından kendi işlerini kurmak isteyen üniversite adayları için üzerine düşünmeleri gereken ciddi bir alternatif haline geliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017