Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Çok Yapılan Aşk Hataları

Yeni bir aşka yelken açtınız, içiniz kıpır kıpır. Bu kez doğru adamı bulduğunuza eminsiniz. Peki onu elinizden kaçırmak için yine aynı hataları yapmaya niyetiniz var mı?
En Çok Yapılan Aşk Hataları
Ne zaman aşka düşsek, kendimizi zapt edemez, engelleyemez bir hale geliyoruz. Sanki yaptıklarımızdan biz sorumlu değiliz… Üst üste yaptığımız aşk hataları sonuçta acı dolu günler yaşamamıza ve bazen de aşka küsmemize neden olabiliyor. Oysa belli başlı hatalardan uzak durarak aşk hayatımızda mutluluğa erişebiliriz!

Falcı sevgili isteriz hepimiz. Aklımızdan geçeni okumasını bekleriz. Her zaman hissettiklerimizi tahmin edeceğinde dair bir fikrimiz vardır. Nedense… “Hafta sonu sizinkilere gidecek misin?” diye gülümseyerek sorarız. Adamın aklında olmayan bir program yaratırız. Onun da bir anda aklına yatar. “Olur, giderim” der. Biz de surat asarız. Oysa söylemek istediğimiz “Hafta sonu başka program yapma birlikte geçirelim”dir. Ancak bunu dolaylı yoldan söyleyerek müneccim olmasını bekleriz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017