Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Değerli Futbol Takımı Hangisi?

Dünya'nın en saygın ekonomi dergilerinden biri olan Forbes, en değerli spor kulübünü açıkladı. Listenin başında yine geçen yıl olduğu gibi Manchester United bulunuyor.
En Değerli Futbol Takımı Hangisi?
Son yıllarda Roman Abramovich’in Chelsea’si ve Arap şeyhlerinin Manchester City’sinin gerisinde kalsa da dünya üzerindeki en değerli kulüp hala Kırmızı Şeytanlar yani Manchester United. Uzakdoğu’daki hayranları sayesinde İngiltere’deki gelirlerinden kat kat fazlasını sarı ırktan kazanan United, 2.23 milyar dolarlık değeriyle dünyanın en değerli organizasyonu oldu.

Amerikalı sahipleri fazlasıyla pinti ve saygısız olsa da Alex Ferguson’ın öğretisi altında başarılı olmaya devam eden Manchester United’ı listede ikinci olarak Real Madrid izledi. Üçüncülüğü ise iki Amerikan Futbol takımı New York Yankees ve Dallas Cowboys paylaştı. Manchester United, gerçekten de Ferguson sayesinde sporlar üstü bir takım olmaya devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017