Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En İyi 50 Uygulama Listesi

Çalışma tarzınızı, dinlenme şeklinizi ve oyun alışkanlıklarınızı değiştirecek siteleri, uygulamaları ve araçları listeliyoruz. İşte hayatınızı kolaylaştıracak en iyi 50 uygulamanın listesi…
En İyi 50 Uygulama Listesi
İnternetin ne müthiş bir icat olduğunu söylememize gerek olmadığını biliyoruz. Etrafınızın, hayatınızı baştan sona değiştirecek, devrim niteliğindeki çevrimiçi ve çevrimdışı uygulamalarla çepeçevre kuşatıldığını belirtmemize de hiç gerek yok. Peki doğru uygulamalara sahip olup olmadığınızı nasıl anlayacaksınız?

Keşfedilecek yeni oyuncakların her geçen gün arttığını düşünürsek, var olduğunu bile bilmediğiniz bir şeyi zaten arayamazsınız. Peki tüm bunları bulmaya ayıracağınız zamanı yan gelip yatmaya, film izlemeye, hatta tatilde güneşlenerek geçirmeye yeğliyor musunuz? Neredeyse öyle, değil mi? Sizler için 50 adet; eğlence, iş ve sosyal yaşamınıza renk katacak, internetten sizin için dikkatle seçtiğimiz önerilerimiz var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017