Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En İyi İşletim Sistemi Hangisi?

En iyi işletim sistemi hangisi? Bu hala internette sayfalar dolusu tartışmaya neden olan en klasik sorulardan biri. Ancak buna rağmen orta yolu bulan kişi sayısı oldukça az çünkü çoğu, kendi tercihlerinin mutlak doğru olduğunu savunuyor ve diğer tüm sistemlerini tam bir zırva olarak görüyor.
En İyi İşletim Sistemi Hangisi?
Windows’u seviyoruz ama mükemmellik kavramından oldukça uzak olduğunu biliyoruz. OS X, Linux, Android, iOS ve diğerleri de birçok açıdan güçlü olmalarına rağmen eksik yönleri de yok değil. Bu nedenle bu klasik sorunun yanıtı, her zaman resmedildiği gibi siyah veya beyaz değil, daha çok grinin tonlarında gizli.

Bu gerçeği kabul ettikten sonra oturup biraz düşündük, karar verdik ve kendi çözümümüzü ürettik: Bu rekabette diğerlerine büyük ara fark atacak bir sistemi yok. O zaman bu durumu kendi lehimize çevirecek değişikleri yapabilir miyiz?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017