Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Sık Yapılan Dekorasyon Hataları Nelerdir?

Evim Dergisi, okurlarından gelen soruları inceledi ve yanlış bildikleri 5 dekorasyon hatasını derledi. İşte fikir verecek çözüm önerileri ile birlikte en sık yapılan dekorasyon hataları…
En Sık Yapılan Dekorasyon Hataları Nelerdir?
1.Farklı desenleri bir arada kullanırken: Cesur seçimler yaparken sıradışı olmayı isteyebilirsiniz ancak uzmanlara göre doğru desenleri bir araya getirmek kimi zaman çok zor ve eğer konuya çok yakın değilseniz oldukça riskli.

2.Enerji tasarrufu ama…Artık hepimiz biliyoruz bir süre sonra akkor ampulleri tam raflardan kaldıracaklar, hemen peşinden de ona uygun aydınlatma tasarımları yok olacak. Pek çok tasarımcı artık günümüzde aydınlatmadan çok ampülün niteliklerini öne çıkarmayı hedefliyorlar.

3.Masanızı kuru çiçek ve meyveler mi süslüyor?Seksenlerin sonuna doğru kuru çiçek aranjmanları oldukça popüler süslemelerdi. Eğer hala bu tarzı seviyorsanız elbette uygulayabilirsiniz. Ancak bu tarz süslemeler daha çok kır ya da dağ evi stili dekorasyonuna uygun.

4.Tablolar bir araya…Picasso, Van Gogh gibi gerçekten sanatsal değer taşıyan bir tablonun sahibiyseniz duvara başka bir şey asmanıza gerek yoktur. Ancak eğer böyle bir sanat eseri yoksa birden fazla tabloyu belli bir düzende asarak değer kazandırabilirsiniz.

5.Mış gibileri yasakların.Mermer, ahşap ya da doğal taş görünümlü sentetik malzemeler… Bu tarz ürünleri seçerken veya kullanırken dekorasyon tekniğini gerçekten bilmeniz ve buna göre seçimler yapmanız gerekiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017