Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Son IFA Yenilikleri Neler?

Multimedya radyolar, araç kitleri ve navigasyon sistemleri... Uluslararası IFA Fuarı'nda otomobil sürücüleri için geliştirilen son ürünler ve son trendler sergilendi. İşte bunların en önemlileri.
En Son IFA Yenilikleri Neler?
JVC Radyo

Yeni otomobil sipariş ederken sabit navigasyon opsiyonunu işaretlediğiniz yaklaşık 2 bin Euro kadar ekstra bedel ödemek gerekiyor. Ancak bunun daha ucuz bir alternatifi de var: Yeni radyo ve akıllı telefon standardı Miror Link. Otomobil üreticilerinin canını sıkacak olan Mirror Link standardını karşılayan bu sistemde akıllı telefonun ekranı, bire bir olarak radyonun ekranında beliriyor ve buna navigasyon fonksiyonu da dahil. Akıllı telefonların eş zamanlı trafik sıkışıklığı raporları konusunda daha üstün olmaları da buna eklenince sabit navigasyon sistemleri gereksiz hale geliyor.

Blaupunkt Radyo

Radyo, USB veya CD’den müzik çalan otomobil radyoları uzun zamandır var. Bir süredir trafik durumunu haber veren modeller de kullanımda. Ancak ilerleme sürüyor. Örneğin bu telefon işlevi olan uygun fiyatlı modeller bulmak mümkün. Blaupunkt’un DIN ölçekli orta sınıf sistemi Toronto 420 BT ise bir adım daha ileri gidiyor: Aynı anda 5 cep telefonu için eller serbest kiti görevi yapabiliyor, telefon defterindeki 1000 kaydı gösterebiliyor ve radyo kapalıyken de telefon bağlantısı kurabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017