Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Uygun Kredi Postaneden Alınacak

ING Bank ve PTT arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanındaki bin 100'e yakın PTT merkezinden ''Kredi Postam'' ile 20 bin TL'ye kadar 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek.
En Uygun Kredi Postaneden Alınacak
Bankacılık sektöründe müşteri odaklı yaklaşımıyla ilklere imza atan ING Bank, Türkiye’nin önde gelen kamu kurumlarından PTT ile içinde birçok ilki barındıran iş birliği protokolü imzaladı. İmza törenine ilişkin basın toplantısı ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay ve PTT Genel Müdürü Osman Tural’ın katılımıyla, 17 Ekim 2012 Çarşamba günü Tarihi Sirkeci Büyük Postane binasında düzenlendi.

ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, 172 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü kurumlarından PTT ve ING markasının gücünü birleştirmekten büyük heyecan duyduklarının altını çizdi. Abay, “PTT ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, sadece sunacağımız bir hizmetten öte bizim için. Bu iş birliği, stratejimiz içerisinde büyük önem teşkil ediyor. Çünkü ING Bank olarak biz müşterilerimize her daim yakın olmak, en kolay, en pratik ürün ve hizmetleri sunmak üzere yol haritamızı çizdik. Bizim için gerçek müşteri odaklılık bu. PTT, Türkiye çapında en yaygın hizmet ağına sahip kuruluşlardan birisi olarak müşterilerine ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunuyor. ING Bank olarak biz de müşterilerimize her daim yenilik sunmak isteyen ve içinde taşıdığı bu heyecan ile hizmet veren bir bankayız. İş birliğimiz sayesinde müşterilerimize sadece kendi şubelerimizden değil, bin 100’e yakın PTT merkezinden de ulaşıyoruz.” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017