Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Verimli Sporcu

İtalyan Ferrari, litre başına 133 HP değeriyle, en verimli atmosferik emişli motorlardan birine sahip olan 458 Speciale modelini tanıttı.
En Verimli Sporcu

458 Speciale, Ferrari’nin üstün teknolojik yenilikçilik ve araştırma odaklı çekirdek felsefesinin bir yansıması. 458 Italia’yı “Speciale” lakabına yakışır bir hale getirmek için Ferrari, güç aktarımı, aerodinamik ve araç dinamiği konularına önem vermiş. Sonuç ise tamamen yeni, uzlaşmasız, modern bir spor otomobil konsepti.

Gelişmiş aktif aerodinamizm gibi 458 Speciale’de ilk defa uygulanan çözümlerin çoğu, gelecekteki Ferrarilerin standart özelliklerinden olacak.

Maranello pistinde 458 Italia ve 458 Spider’la yarışan yeni ortadan motorlu V8 Berlinetta, her türlü durumda kusursuz ve eforsuz kontrolu garantilerken, aynı zamanda performans ve sürüş hissini benzeri görülmemiş seviyeye çıkarmak için tasarlandı.

Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017