Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

En Yaratıcı 50 Türk

İlkini 2009'un Ağustos ayında hazırladığımız En Yaratıcı 50 Türk başlıklı çalışmamızın ikincisi ile karşınızdayız. Turkishtime, ekonominin reel kesimini ağırlık noktası olarak kabul...
En Yaratıcı 50 Türk
İlkini 2009'un Ağustos ayında hazırladığımız En Yaratıcı 50 Türk başlıklı çalışmamızın ikincisi ile karşınızdayız. Turkishtime, ekonominin reel kesimini ağırlık noktası olarak kabul etmiş bir dergi olmasına rağmen, üretici olmanın yalnızca bilindik maddi şeyler üretme demek olmadığını bilen bir yayın organı. Yaratıcılık, inovasyon, tasarım kavramları bu derginin varoluş nedeni aslında.

Geçtiğimiz sefer olduğu gibi bu yıl da, Turkishtime editörleri ile Ommedya'nın diğer yayınları All ve Alldecor dergilerinin editörleri 100 kişilik bir liste oluşturdu. Editörlerimiz kendi zihniyet dünyalarının ufku çerçevesinde liste için isim önerirken tek bir kriterimiz vardı.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017