Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Engin Altan Düzyatan Hakkında Her Şey!

Öyle karizmatik bir ses tonu var ki, gözleriniz sımsıkı kapalıyken bile duyduğunuzda kim olduğunu anlıyorsunuz. O konuşsun, siz saatlerce dinleyin. Engin Altan Düzyatan ile güneşli bir İstanbul gününde keyifli bir röportaj gerçekleştirdik…
Engin Altan Düzyatan Hakkında Her Şey!
Engin Altan Düzyatan oldukça neşeli bir adam aslında. Buluştuğumuz ilk andan itibaren espriler yapmaya başlıyor. Uzun bir çekimin ardından bile hala dinç görünüyor. Gözlerindeki ışık görülmeye değer. “Çocukluğumda da böyleydim. Her zaman neşeli bir adam oldum. Bu konuda annemi de es geçemem. Beni sevecen ve açık bir çocuk olmaya iten yönü çok değerli.” Hayatının merkezinde annesinin dışında üç önemli kadın olduğundan bahsediyor Engin Altan. Sevgilisi Özge, ablası Özlem ve menajeri Önem. “Üçünün de hayatımdaki yeri bambaşka.”

İzmir’deki şanslı çocukluğunu hatırlayınca bugünkü çocukların hayatların düşünüyor ve bir parça daha şanslı olduğunu düşünüyor. Kendi oyuncaklarını kendisi yapan bir çocukluk onu her zaman yaratıcı düşünmeye itiyor ne de olsa. “Şimdiki gibi her şeyin önümüze serildiği dönemler değildi. O yüzden eğlenceyi kendimiz yaratıyorduk.” Arkadaşlarının çocuklarına baktığında ise gerçekten bir çocuk sahibi olmayı istediğini anlatıyor. Tabii ki nasıl bir baba olacağını merak ediyoruz.

Profesyonel anlamda oyunculuğa başladığınız ilk günden bu güne neler değişti hayatınızda?

Çok şey değişti. Profesyonel oyunculuk hayatıma 21 yaşımda, İstanbul’da başladım. Şimdi 33 yaşımdayım. Her şeyden önce 12 yıl geçmiş. Oyunculuk öyle bir meslek ki her yıl ve her yaşta başka bir şey öğreniyorsunuz. Bu süreç içerisinde insanlar beni tanıdılar. Kendimi ifade etmem daha kolaylaştı. Çok büyük fikir değişiklikleri yaşamadım. Hala yaptığım işlerde bir şeyler söylemek istiyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017