Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Engin Verel Kimdir?

Standart bir futbolcu profiline uymuyordu. Saha içinde çok yetenekli, saha dışında çok popülerdi. Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu, ortalık karıştı. O bir 70’ler efsanesiydi. Engin Verel o yılları Boxer’a anlattı.
Engin Verel Kimdir?
70’li yılların ve Fenerbahçe’nin efsanesi Engin Verel, saha içinde çok yetenekli, saha dışında çok popülerdi. Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu, ortalık karıştı. Türkiye güzeliyle evlendi, basın bir ay peşinde koştu. Ülke futbolunun zorda olduğu dönemde Fransa’da yılın futbolcusu seçildi. Engin Verel o yılları Boxer’a anlattı.

Fenerbahçeli Engin Verel, mahalle arasında oynarken, mahallenin futbol takımı kurulduktan sonra Davutpaşa’nın spor sahası olan Çukur Bostan’da oynamaya başladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017