Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

English Home Medyanın Gözdesi!

Ağustos ayında ev tekstili sektöründe yer alan markaların medya yansımalarında English Home basaın da zirvenin hakimi oldu. English Home’u sırasıyla Mudo Concept, Tepe Home, Zara Home ve Deco Center takip etti.
English Home Medyanın Gözdesi!
Yaz mevsimi şüphesiz düğün sezonunun açılması ve evlenme hazırlığı yapan çiftler için tatlı bir alışveriş telaşının yaşandığı bir dönem. Evlenenlerin veya yeni bir eve taşınma telaşında olanların imdadına koşan sektörlerden biri de ev tekstili sektörü. Biz de Marketing Türkiye olarak Ajans Press’ten alınan verilerle bu ay ev tekstili sektörünü incelemeye aldık.

Sektörde bir ay boyunca basın, televizyon ve internet mecralarında, haber programlarında/kupürlerin yansıma bulmuş ve haber sayıları açısından ilk beşte yer almayı başarmış firmalarını inceledik. İlk olarak basın mecrasına baktığımızda English Home’un 22, Mudo Concept’in 17, Tepe Home’un 12, Zara Home’un 12 ve Deco Center’ın da 10 adet haberle gazete ve dergilerde yer aldığı görülüyor. Ağustos ayı boyunca tüm bu haberlerin olumlu nitelikte yansıdığını sektör oyuncuları açısından sevindirici bir haber olarak yorumlamak mümkün. Bu süre diliminde yazılı basının haber lideri English Home toplam 4 milyon 549 bin 333 okura ulaştı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017