Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erişim Kolaylığı

Dijital yayıncılık sayesinde sayılarınızın bulunulabilirliği ve ulaşılabilirliği herhangi bir sorun teşkil etmez. Bununla beraber özellikle dağıtım yapılamayan yurtiçi ve yurtdışı yerlerden de okuyucu çekebilirsiniz.
Erişim Kolaylığı
İnternetin yayıncılara ve kullanıcılara sağladığı en büyük avantajlardan birisi zamandan ve mekandan bağımsız olarak erişilebilirlik sağlaması.

Dijimecmua üzerinde yayınlanan tüm yayınlar dünyanın herhangi bir yerinden 7/24 takip edilebilme avantajına sahip oluyor.

Özellikle yurtdışında yaşayan ve Türkçe yayınlara erişim imkanı oldukça kısıtlı olan Türk nüfusunu düşündüğünüzde, aslında milyonlarca potansiyel müşteri ve kullanıcaya kesinlikle ulaşım imkanınız olmadığını göreceksiniz. Bununla beraber her ne kadar Türkiye sınırlı içinde yaşıyor olsa da, dağıtım kanallarının hizmet götüremediği ya da satış mağazalarının hizmet veremediği birçok lokasyonumuzda insanlar yayınlarınıza erişim imkanından tamamen muhaflar.

Dağıtım kanallarından bağımsız, satış mağazalarından bağımsız, lojistik imkanlardan bağımsız...

İnternet temel olarak kullanıcılarına arzu ettikleri bilgiye o an içinde ulaşabilme imkanı sunuyor. Eğer elinizdeki bilgi bu kullanıcıların aradığı bilgi ise ve aradıkları anda kendilerine bu bilgiye iletemiyorsanız; hem potansiyel müşteri ve takipçilerinizi elinizden kaçırmış, hem de en etkili tanıtım ve reklam yöntemlerinden birisinden kendinizi mahrum bırakmış olursunuz.

İnternet, son yüzyılın en önemli buluşları arsında kabul ediliyor. Dünyanın önde gelen tüm firmaları bu büyük ve efektif gücün farkında ve her geçen gün bu büyük iletişim aracından en etkin şekilde faydalanmaya çalışıyorlar.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017