Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkan Özerman Röportajı

Best Model’i bir dünya markası yaparak Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan organizatör Erkan Özerman ile bir araya gelerek uzun uzun dedikodu yaptık. Geçmiş yıllardan günümüze magazin dünyasından siyasete Erkan Özerman’ın anlattıkları hem şaşırtıyor hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor.
Erkan Özerman Röportajı
Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarının kurucusu Erkan Özerman ile bürosunda buluştuğumda başıma gelecekleri aşağı yukarı tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Özerman, daha kapıda karşılarken anlatmaya başladı. Türkiye’deki ‘Show Business’ yani gösteri hayatının nereden gelip nereye ulaştığını, magazin dünyasında kimlerin Erkan Bey’le çalıştığını, ünlü olma hikayelerini arka arkaya anlatmaya başladı. Öyle ki, bana soru soracak zaman bile kalmadı. Sinema ve radyo eleştirmenliği, magazin yazarlığı, Ankara Radyosu’nda eğlence programları direktörlüğü görevlerinde de bulunmuş bu hiperaktif adam, moda organizatörlüğü, menajerlik, müzik editörlüğü, yapımcılık alanlarında mesleki yaşamını sürdürüyor. Özerman ile iki saat boyunca aralıksız dedikodu yaptık.

Best Model’in bu yı 25’incisini yaptınız. Brüksel’de 2013 yılında 26’ncıyı kutlayacaksınız sanırım…

Erkan Özerman: Tekstil dünyası için yaptıklarımın artık ne olduğunu anlatmama ihtiyaç yok. Memleketin önemli insanlarının bile benim için “Türkiye için yaptığı reklamın karşılığında hiçbir şey yapamamanın aczi içindeyiz” diye konuştuklarını biliyorum. Bu mesleği hiç bilmeyen 128 tane manken bugün ekmeklerini kazanıyorlar. İçlerinde diyelim ki ilk 10 tanesini milyon dolarla konuşuyorlar. Bütün bunları yaparken en ufak bir maddi kazancım olmadı. Galalarımı yaptığım zaman, yerler çok büyük paralardan satıldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017