Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkekler Evlilikten Neden Korkar?

Evcilik oyunlarıyla başlar, gelinlik, nikah, düğün hayalleriyle geçer pek çok kadının hayatı... Peki ya erkekler? Onlar neden evlilik lafını duyunca köşe bucak kaçar?
Erkekler Evlilikten Neden Korkar?
Tekin, 46 yaşında/ Avukat

Kaç yaşında olursak olalım, hayatımızda hep genç ve güzel kadınlar istiyoruz. Yaşlanmama iksiri henüz bulunmadığına göre her zaman genç kadınlar doldurur gidenin yerini. Bu döngüyü severiz aslında, bağlanmadan herkesi hayatımıza alıp kolayca çıkarabilmeyi…

Murat, 22 yaşında/ Öğrenci

Ailesinin yanında yaşayan ve evin hiçbir sorumluluğunu omuzlamayan her erkek evlilikten kaçar! Hiçbir zaman trip atmayan, küsmeyen annenin düşkünlüğünü ve sağladığı konforu başka bir kadın veremez bence.

Selim, 41 yaşında/ Muhasebeci

”Telefonunu neden kapattın, neden böyle yapıyorsun, nereye gidiyorsun?” diye sorulduğunda, “Ben özgürüm, memnun değilsen, gidebilirsin” deyip kolayca bitirebileceğimiz bir ilişki yaşamak isteriz. Bu yüzden evlilik her zaman ürkütür bizi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017