Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkekler Ne İstiyor? Kadınlar Ne Yapıyor?

Erkekler istedikleri gibi bir kadın bulamıyor, kadınlar ise erkeklerin ciddi ilişkiden kaçtıklarını söylüyor. Birimiz Mars'tan birimiz de Venüs'ten olunca ortak noktada buluşmak zor oluyor. Peki kadınlar ne yapıyor da erkekler kaçıyor? Cevabı bu yazıda saklı...
Erkekler Ne İstiyor? Kadınlar Ne Yapıyor?
Beyaz atlı prensi arayıp duruyorsunuz ve sonunda istediğiniz erkekle tanışıyorsunuz. Siz gelinliğinizi tasarlamaya başlarken yakışıklı prensiniz ya birkaç hafta sonra ortadan kayboluyor ya da aşkı yatağa girince bitiyor. Siz günlerce ‘Ben ne yaptım da hayallerimin erkeği kaçtı?’ diye kendinizi yiyip bitirirken biz de formsante olarak ilişki danışmanı Psikolog Mustafa Topkara’ya ‘Erkekler neden değişti ve artık ne istiyorlar?’ sorusuna yönelttik. İşte cevaplar!

Geçmişte erkekler bugünün modern erkeğinden farklı davranıyordu. Psikolog Mustafa Topkara, şimdi ise erkeklerin hem sosyal hem de özel hayatlarında ilişki yaşama biçimleri yani bağlanma nedenleri arasında belirgin farklar bulunduğunu belirtiyor ve “Önceleri erkeğin ayrılıklar konusunda daha temkinli hareket ettiğini, bugünün erkeğinin ayrılıklara daha yakın olduğunu söyleyebiliriz” diyor. Geçmişte erkekler için birlikte olduğu kadının kendisinden sonra başka biriyle olması kabul edilemez bir durumken bugün daha olası bir durum olarak algılanıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017