Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkekleri Çıldırtan Şeyler Ne?

Kadınlar; erkeklerin ilgisizliğinden, umursamazlığından, kıskançlığından ve daha türlü türlü tavırlarından şikayet eder durur. Acaba erkekler, kadınların hangi davranışlarına katlanamıyor dersiniz?
Erkekleri Çıldırtan Şeyler Ne?
Ali, 32 yaşında / İşletmeci: ‘Kadınlar ve erkekler eşit olmalı’ sözüne bazı kadınlar kendini epey kaptırmış! Her şeyi tek başına yapabileceğini iddia eden, erkeklerden hep bir adım önde olduğunu kanıtlamaya çalışan kadınlar gerçekten çok sinir bozucu! Oysa bizim hiç öyle egolarımız yok, gerektiğinde bir kadından yardım isteyebiliriz.

Yener, 37 yaşında / İngilizce Öğretmeni: Cevabını bildiği halde bir kadından ‘En son ne zaman seni seviyorum dedin, ne zaman romantik bir hareket yaptın?’ sorularını duyuyorsam, tartışmaya başlamak üzere olduğumu hissedip derhal konuyu değiştirmeye çalışıyorum. Cevabını bildiği soruyu soran kadın en tehlikeli ve tahammül edilmez kadındır.

Kerim, 28 yaşında / Fotoğrafçı: Tüm ilgiyi kendi üzerinde hissetmek istemenizi ve başka kadınlardan kıskanmanızı anlayabiliriz. Fakat erkek arkadaşlarımızı kıskanmanızı, asla! Erkek erkeğe yapılan programlarda arayıp ya da mesaj atıp ‘Beni neden aramıyorsun?’ diye sızlanan kadın çekilmez!

Mert, 25 yaşında / Öğrenci: İtiraf edin eleştiriye hiç de açık değilsiniz! Hatta çoğu zaman oldukça alıngan olup biz erkekleri düşüncesizlikle ve kabalıkla suçlayabiliyorsunuz… Eğer giydiğiniz elbisenin yaptığınız makyajın nasıl olduğunu sorup yorum bekliyorsanız, olumsuz eleştirilere kırılıp tavır almamayı da öğrenmelisiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017