Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkeklerin, En Çok Beğendiği Erkekler Kim?

Çokça görmüşsünüzdür, ''Kadınların beğendiği erkekler'' veya ''Erkeklerin beğendiği kadınlar'' listelerini. Ancak bu yazımızdakilerin durumu farklı. Zira bu adamlara kadınlar kadar erkekler de hayranlık besliyor.
Erkeklerin, En Çok Beğendiği Erkekler Kim?
George Clooney

Erkekler neden seviyor?

Ocean serisiyle dikkatimizi çekti George Clooney. Adamın yıllardır bir duruşu var bir kere, o yetiyor. Onunki yaşlanmak değil yaş almak. Bu adamakıllı görüntüsünü hiç bozmadığında artık kuşku duymuyoruz.

Kadınlar ne buluyor?

People dergisi tarafından iki kez yaşayan en seksi erkek seçilmesi başlı başına yetse de, kadınlar Clooney’nin yardımsever kişiliğine bayılıyor. Birleşmiş Milletler’in yardım kampanyalarında sıkça gördüğümüz Clooney, özellikle Afrika’ya yaptığı bağışlar nedeniyle medyada bile iyiliksever olarak anılıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017