Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkeklerin Her Zaman Haklı Olduğunu Düşündüğü Konular

Bazı konular var ki, ne kadar çabalarsan çabala erkeklere haksız olduklarını asla kabul ettiremezsin! Belki de en iyisi bu durumu tespit edip onunla iddialaşmaktan vazgeçmek.
Erkeklerin Her Zaman Haklı Olduğunu Düşündüğü Konular
”Kankam benim her şeyim”

Durum:

En yakın arkadaşı kız ya da erkek olsun fark etmez! Ara ara ona ayırdığı zaman her şeyin ötesindedir! Okul, iş, hobileri derken işin içine bir de kankası girince durum sizin açınızdan içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bunu ona söylediğinde “o benim arkadaşım, tabi ki ona zaman ayıracağım” tepkisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Çözüm: Kankasını kıskanmana hiç gerek yok! Çünkü belli ki onunla zaman geçirmekten mutlu ve belki de buna ihtiyacı var. Bazen bizim de derdimiz olduğunda sevgilimizle değil kankamızla konuşuyoruz. O yüzden oluruna bırakman en güzeli! Zaten o da seni özleyeceğinden zamanla görüşme programlarınız düzene girecektir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017