Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Erkeklerin Yaptığı Bakım Hataları Nelerdir?

Bakımlı adam demek sadece tıraş olmak ve saça şekil vermekle olmuyor. Önemli olan işin püf noktalarına hakim olmak. Tıraş olurken, saçınızı şekillendirirken hatta parfüm sıkarken bile doğru adımları atmak lazım.
Erkeklerin Yaptığı Bakım Hataları Nelerdir?
Vücut kılı erkek bedeninin en önemli ayrıt edici özelliklerinden biri. Lakin erkeksilikle orangutanlık arasında da asla yanış tarafına geçmemeniz gereken bir çizgi var. Örneğin göğüsünüz kıllıysa tabii ki almanıza gerek yok. Lakin sırtınız paspas yapıştırılmış kadar kıllıysa bu işe mutlaka çözüm bulmanız lazım. Üç ile beş seansta kalıcı çözüm sunan elektroliz yöntemini deneyebilirsiniz.

Hangi kadına erkeklerde ilk önce nereye baktıklarını sorsanız, eller mutlaka en üst sıralarda yer alacaktır. Bütün kadınlar erkeğin ellerinin bakımlı olmasını ister. Uzun, özellikle kirli tırnaklarla Brad Pitt bile olsanız, işiniz çok zor olur.

Saçınıza hiç şekil vermeden dışarı çıkmaktan bile daha kötü olan tek hata saça fazla jöle sürmektir. Hele saçınızı jöleyle inek yalamış gibi arkaya yatırıyorsanız –ki bu moda 1980’li yıllarda Yaşar Alptekin ile birlikte sona erdi- hemen hatanızdan geri dönün.

Kullan at jiletler tıraş konusunda en özenli davranan erkekleri bile zorlar. Zira en dikkatli erkekler bile bu tip jilet kartuşlarının en fazla iki haftadan fazla süre geçmesine rağmen aynı jilet bıçağını kullanmaya devam ederseniz, cildinizi kanatır, hatta kıl köklerinizin iltihaplanmasına neden olabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017