Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ersa’ya Tasarımda Mükemmellik Ödülü!

Ersa’nın Ece Yalım Design Studio imzasını taşıyan Twins koltuğu tasarımda mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen “İF Ürün Tasarımı 2013” ödülüne layık görüldü.
Ersa’ya Tasarımda Mükemmellik Ödülü!
Modern çalışma mekanlarının ihtiyacına uygun, esnek ve konforlu ürünler sunan Ersa’nın Ece Yalım Design Studio imzasını taşıyan Twins koltuğu tasarımda mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen “İF Ürün Tasarımı 2013” ödülüne layık görüldü. Ergonomi ve konforu buluşturan bekleme koltuğu Twins; malzeme seçimi, çevreye etki, işlevsellik, ergonomi, marka değeri gibi kriterler ile değerlendirildi. Twins, son yıllarda aralarında Red Dot ve Good Design’ın da yer aldığı prestijli ödüllere sahip oldu. Ersa, 2010 yılından bu yana, ulusal ve uluslararası platformda tasarım üzerine toplamda 17 ödüle layık görüldü.

Tekli ve 2’li oturma birimi olarak tasarlanan Twins, bekleme alanlarının yanı sıra, yönetici odalarında misafir koltuğu olarak kullanılabiliyor. Tekli Twins koltuk, 2 simetrik parçadan oluşan yapısıyla, kullanıcının beden ağırlığına göre ha hafifçe esniyor, vücudunu kavrayarak konfor sunan Twins, geniş karşılama mekanlarındaki çoklu kullanımlarda, ortama keyifli bir dinamizm katıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017