Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ersin Özince...Onun Sırrı İstikrar

İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince kariyeri boyunca sektörün dibe vurduğuna da zirveye çıktığına da tanıklık eden bir profesyonel.
Ersin Özince...Onun Sırrı İstikrar

Ona göre bankacılık sektörünün ve ekonominin geldiği nokta övünmeyi gerektirmiyor. Bu yüzden cebinde hep uzun vadeli planlarla dolaşıyor. Bu planlar arasında yurt dışında banka satın almak, şube açmak da var, muhafazakar sermayeye açılım yapmak da...

Ersin Özince gibi temkinli bir profesyonel ile söyleşi yapıyorsanız bizim mesleğin lügatiyle söylersek "bomba" haberler çıkarmanız genelde pek mümkün olmaz. Çünkü Türkiye bankacılığı açısından sorumluluklarının bilincinde olup risk algısı farklı olan Özince her sözünü tartarak konuşur. Ama bu sefer birinci İş Kuleleri binasının 37'nci katındaki mütevazi odasında yaptığımız söyleşide Özince beklentilerimiz ötesinde flaş açıklamalar yaptı.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Ersin Özince

Dergilerde yayınlanan Ersin Özince ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017