Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ersin Yapı Yenilikçi Tasarımlarıyla Fark Yaratıyor

Dünyada 10 yılı aşkın süredir büyük bir titizlikle uygulanan Leed sertifikasına Türkiye'de çok az sayıda firma sahip. Bunlardan biri olan Esin Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Metin Esin ile çarpıcı bir söyleyişi gerçekleştirdik.
Ersin Yapı Yenilikçi Tasarımlarıyla Fark Yaratıyor
Esin Yapı’nın dünden bugüne gelişimini anlatabilir misini?

İnşaat sektörüne 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Metin Esin, Mehmet Emin Armutçuoğlu ve Fikret Orman’ın bir araya gelmesi ile kurulan Esin Yapı kuruluşunda itibaren önemli projelere imza attı. Bina, konut, işyeri, alışveriş merkezi ve turizm gibi inşaat sektörünün farklı dallarında deneyimleri olan ortaklar oluşturdukları konsorsiyum ile taahhüt ve inşaat yatırımlarını her alanda sürdürüyor. Tam hizmet anlayışı, profesyonel kadrosu, yenilikçi tasarımları, müşteri odalı yaklaşımı, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile Esin Yapı sektörde kısa zamanda farklı bir konum elde etti.

Türkiye’nin en akıllı binalarından İstanbloom, referans ve örnek bir proje özelliğini taşıyor. Bu projenizde ön plana çıkan özelliklerden bahseder misiniz?

İstanbloom bulunduğu lokasyon, mimari ve iç mimarı tasarımı, yeşil bina konsepti, 5 bin 600 metrekare’lik peyzaj alanı, 7 metrekare’yi bulan tavan yükseklikleri ve vaad ettiği yaşam kalitesi ile birden çok farklı özelliği bir arada sunuyor

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017