Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eski CEO’ya Yeni Hayat!

Aktif yöneticilik hayatını bitiren isimler arasından kariyerlerine danışman olarak devam etmeye karar verenlerin sayısı artış trendinde. Üstelik danışmanlık şirketi kuran eski CEO sayısı da giderek artıyor.
Eski CEO’ya Yeni Hayat!
Aktif yöneticilik hayatını bitiren isimler arasından kariyerlerine danışman olarak devam etmeye karar verenlerin sayısı artış trendinde. Üstelik danışmanlık şirketi kuran eski CEO sayısı da giderek artıyor. Esnek çalışma saatleri, farklı sektörlerde değişik ölçeklerde şirketlere destek vermek, günlük iş stresinden uzak çalışma imkanı danışmanlığı cazip kılıyor. Tabii her yöneticinin uzmanlaştığı ayrı bir dal da oluyor. Hazım Ellialtı, Cengiz Solakoğlu, Ahmet Dördüncü şirketlerle yönetim danışmanlığında destek sağlıyor. Kurthan Tarakçıoğlu otomotiv sektörü ve Şaban Erdikler vergi alanında uzmanlıklarını aktarıyor. Yeni TTK ile eski CEO, yeni danışman olan bu isimlere şirketlerden gelen bağımsız yönetim kurulu üyeliği teklifleri de çoğalıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017