Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eski Sevgiliyle Barışma Bahaneleri Nelerdir?

İlişki denilen şey aslında safi emek isteyen bir hadise. Yani insan öyle hemen kayıp gitmesin istiyor ellerinden. İlk kavgadan hurra gitmesin adam… Ya da ne bileyim tamam anlaşamıyoruz ama bir yolu vardır canım, en önemlisi ben daha iyisini bulmadan nereye beyim?
Eski Sevgiliyle Barışma Bahaneleri Nelerdir?
İlk ayrılık kararını verirken kuyruk dik oluyor, ‘ne ayrılmak mı, ben de tam sana bunu nasıl söylerim diye düşünüyordum’ adlı liseli konuşmasından tut, ‘bence en iyi seçim bu’ demeye kadar vardırıyoruz işi. Sonra da geleceğimizi bile onun üstüne kurduğumuz adamın arkasından ‘hoşçakal’ diyoruz.

Birkaç arkadaş sohbeti ‘aman iyi oldu ya’ muhabbetleri, ‘rahatladım mı ne?’ hissinden sonra hobaa bir filin soluk borumuzun üstüne çot diye oturması durumu… Online mecralarda sürekli takip, yeni birisi mi var paranoyaklığı, F5 tuşunun bozulması, sürekli telefonda olan ve ardı sıra gelen bahaneler…

Pucca, bu ay Elele Dergisi'nde barışma bahanelerinden bahsetti...

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017