Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Esra Erol Röportajı, Esra Erol'un Oğlu

Başarılı Sunucu Esra Erol, 14 aylık oğlu İdris Ali ile anneliğin tadını çıkarıyor. Erol, ''Annelik her kadının tatması gereken bir duygu. Tekrar yaşamayı da çok isterim'' diyor.
Esra Erol Röportajı, Esra Erol'un Oğlu
Esra Erol, oğlu İdris Ali’nin bakımı konusuna her anne kadar titiz. “Benim için yeterli düzeyde hijyen önemli. Bebeğimin bakımında kullandığım ürünlerin özellikle içeriklerine dikkat ediyorum. Alerjen maddelere karşı, incelemeden almıyorum.” diyor. En çok bebeğine kirli ellerle dokunan yetişkinlere tahammül edemiyor. İnsanları uyardığında ‘ünlü anne kaprisi’ yaptığını düşünmelerinden yakınıyor; “Hiç kimse bakteri ve mikrop dolu ellerini savunmasız bir bebeği yüzüne sürmemeli. Ben yetişkin olduğum halde bile dikkat ediyorum kendime.

Çiçeği burnunda anne Esra Erol’a göre oğlunun damak zevki hayli gelişmiş. İdris Ali günde 3 ana 2 de meyve ağırlıklı ara öğünle olmak üzere beş öğün besleniyor. Uyumadan önce de bazı akşamlar muhallebi yiyor; “İştahsız olduğu günlerde beni de diğer anneler gibi kaşık elimde peşinden koşturuyor. Anne-oğul en sevdikleri oyun ise kovalamaca. Günün stresini oyunun sonunda oğlunun kocaman sarılmasıyla attığını anlatıyor; “İdris Ali’nin en büyük zevki, benim söylediğim şarkılara dans ederek eşlik etmek.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017