Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Estetik Uygulamalarda Yenilik

Güzellik sektöründe bambaşka bir marka ve onun uygulamalarıyla tanışıyoruz. İtalyan Genethia ile bir ortaklığa giren Optimus Medikal & İlaç Şirketi doktorlar tarafından uygulanabilecek yöntemlerle sektörde.
Estetik Uygulamalarda Yenilik
Hangi kadın istemez ki ışıl ışıl parlayan, kırışıksız ve sağlıklı bir cildi? Kozmetik bakım kremleri kullanmamızın, bakım yaptırmamızın kimi zaman dolgu maddeleri veya Botoks’tan desten almamızın sebebi de bu değil mi zaten. Yaş, güneş ışınları, mimik hareketleri ile yüzümüzde bir takım kırışıklar ve istenmeyen çizgiler oluşuyor. Bu çizgilerden kurtulmak için son yıllarda çeşitlilik kazanan dolgu maddeleri kullanılıyor.

Uzmanların yapacağı dolgu maddeleri ve cilt bakımı kavramına yeni bir boyut katacak Optimus Medikal & İlaç şirketi, 2003 yılından bu yana Türkiye genelinde cerrahi branşlarda tedaviye yardımcı ve tedavi edici spesifik ürünlerin pazarlamasını gerçekleştiriyor. Como’daki kliniğinde davetli editörlere canlı denemeler yapan Dr. Riccardo Forte’nin (George Clooney ve Seal’in de doktoru) antiaging kavramını değiştirecek uygulamalarına gelince…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017