Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ev Botoksu Nedir? Ev Botoksu Nasıl Yapılır?

Uzmanlar, sağlıklı bir güzellik için, hem acı vermeyen hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlayan ev botoksunu öneriyor. Evet yanlış duymadınız ev botoksu. Estetik olmadan, para harcamadan, strese girmeden kendinize botoks yapabilirsiniz.
Ev Botoksu Nedir? Ev Botoksu Nasıl Yapılır?
Yapmanız gereken tek şey, günde 2 kez “Facercise” adı verilen ve 8 dakika süren bu egzersiz programına vakit ayırmak. İngiliz Güzellik Uzmanı Carole Maggio’ya göre 6 gün sonra karşılaşacağınız tablo çok farklı olacak. Egzersizler şöyle:

Parmaklarınızı dümdüz olacak şekilde birbirine geçirin ve alnınıza yerleştirin. İşaret parmaklarınızı iki kaşınızın ortasına gelecek şekilde aşağıya indirin ve başparmaklarınızı iki gözünüzün yanına yerleştirin. Gözleriniz kapalı haldeyken işaret ve başparmaklarınızı geriye doğru çekerek yüzünüzü sıkıştırın. 40 saniye tutun.

Parmak uçlarınızı alnınızın iki yanına yerleştirin. Parmaklarınızı aşağıya doğru iterken kaşlarınızı yukarı doğru kaldırın ve ters yönde bir gerginlik yaratın. 30 saniye tutun ve 3 kez tekrar edin. İşaret parmaklarınızı gözlerinizin altına yerleştirdikten sonra gözlerinizi kısarak yukarıya bakın. Yüzünüzü ileri, omuzlarınızı geriye doğru bastırın. 40 saniye tutun ve 3 kez tekrarlayın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017