Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi

Evimizi dekore ederken seçtiğimiz renklerin, sadece kendi iç dünyamızı yansıtmakla kalmadığını; birlikte vakit geçirmekten hoşlandığımız insan tipleri hakkında da bilgi verdiğini biliyor muydunuz?
Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi
Evimiz için seçtiğimiz renkler, kendimizi ifade etmenin en önemli aracıdır. Renkler bize kim olduğumuzu söyler, davranışlarımızı ve hayat tarzlarımızı yansıtırlar. Etrafımızda kişiliğimizi ifade eden renklerin olması rahatlatır ve içimizdekinin en iyisini dışarı çıkartır. İçimizdekilere ayna tutan şeyler bizi çeker bu yaklaşım arkadaş, eş ve hatta ev hayvanları seçimlerimizde de etkili olur.

Aynı şekilde bir evde dolaşırken karşılaştığınız renkler, size o yaşayan insanlar hakkında fikir verir. Aslında bu durum renkleri kimin seçtiğine bağlıdır. Renk düzenine ilişkin kararı ailenin sadece bir üyesi almışsa, büyük olasılıkla o kişi eşinin, ev arkadaşının ya da diğer aile üyelerinin kişiliğinden çok, kendi kişiliğini yansıtacak renk tonlarını seçmiştir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017