Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ev, Otomobil ve Sağlık Cihazları Tehdit Altında!

Bilgisayarların dışında tablet ve cep telefonlarının da internete bağlanıyor olması ve kullanımın artmasıyla güvenlik tehdidi altında olan cihazlar çeşitlendi. Güvenlik yazılım şirketlerinden Kaspersky, Moskova’da düzenlediği bir etkinlikte pazardaki yeni tehditleri ve trendleri anlattı.
Ev, Otomobil ve Sağlık Cihazları Tehdit Altında!
Teknoloji kullanıcıları için her yerden internete bağlanmak günlük alışkanlık haline geldi. Evdeki bilgisayardan işteki bilgisayarının yanı sıra laptop, tablet ve akıllı telefonların da devreye girmesi bunu tüm dünyada tetikledi.

Öyle ki artık günümüzde kullanıcılar ortalama 3-4 tane cihaz üzerinden internete bağlanıyor. Fakat internete bağlanma oranı ve şekli artıkça, güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor. Bunun için güvenlik yazılımı şirketleri de yeni trendlere göre farklı çözümler sunuyor. Güvenlik yazılım şirketlerinden Kaspersky, Moskova’da düzenlediği bir etkinlikte pazardaki yeni tehditleri ve trendleri anlattı. Buna göre önümüzdeki dönemde otomobil, ev ve sağlık cihazları da virüs tehlikesi ile karşılaşacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017