Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evanescence’in Lideri Amy Lee’den Çarpıcı Açıklamalar!

Evanescence’in lideri Amy Lee geçtiğimiz ay Blue Jean ofisini aradı ve 4 Temmuz’da Tuborg Goldfest dahilinde gerçekleşecek konserleri öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Evanescence’in Lideri Amy Lee’den Çarpıcı Açıklamalar!
Tuborg Goldfest dahilinde 4 Temmuz’da ülkemizde ikinci konserini verecek olan Evanescence, uzun süren sessizliğinden sonra geçtiğimiz ekim ayında yayımladığı geri dönüş albümünden beri yine dünya müzik piyasasının gündeminde. 5 yıllık bir aradan sonra çıkan ve grubun adını taşıyan o albüm sonrasında birkaç sayımızda Evanescence’e yer vermemize rağmen özel röportaj gerçekleştirme fırsatımız olmamıştı. Fakat grup ülkemize geliyorken hazır, EMI Türkiye’nin katkılarıyla Amy Lee’ye ulaştık ve kendisiyle birçok konuda lafladık.

Amy Lee, müziğini besleyen ve onu kitlelere ulaştıran birçok yan faaliyette olduğu gibi röportaj verme konusunda da son derece profesyonel biri olduğunu hissettirdi bana, kendisiyle konuştuğum süre boyunca. Sormayı planladığım birçok soruyu ben daha sormadan cevaplamaya başlaması bunun göstergelerinden biriydi mesela. İşte 20 dakikalık sohbet boyunca açılan konu başlıkları ve gotik prensesin Blue Jean’e özel cevapları…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017