Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evde Kaş Ve Kirpik Bakımı İçin Öneriler

Buğulu gözler ve etkileyici bakışlar için ok gibi dolgun kirpikler şart. Yakıcı bakışların yanı sıra sağlıklı ve bakımlı kirpiklere sahip olmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu tek şeyse maskaralar. Evde kaş ve kirpikleriniz için nasıl bakım yapılır biliyor musunuz?
Evde Kaş Ve Kirpik Bakımı İçin Öneriler
Son yıllarda kaş ve kirpiklerde artan dökülme, özellikle kadınların güzelliğine gölge düşürüyor. Kozmetik ürünler arasında giderek geniş bir yer tutan kaş ve kirpik besleyiciler, kısa sürede muhteşem kaş ve kirpiklere kavuşmayı vaat ediyor. EEOSE Laboratuvarları kurucusu ve Genel Müdürü Eda Çiçekçi’ye kaş ve kirpik sağlığını güçlendirmek adına evde neler yapılabileceğini sorduk.

Eda Çiçekçi, “Uzatma ve dolgunlaşma üzerine etkileri konusunda bilimsel bir veri olmasa da, kirpiklerinizi daha canlı gösterebilmek için badem yağı ya da Hint yağı gibi geleneksel ürünler kullanılabilir. Ancak bu gibi ürünlerin asit indisleri ayarsız olduğunda ya da hijyenik ortamlarda üretilmediğinde, gözlere ve kirpiklere zarar verebilir. O yüzden kullanılan ürüne çok dikkat edilmeli” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017