Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evde Yılbaşı Partisi Nasıl Verilir?

Ev partisi yapmak kolay görünür. İkramdı, müzikti derken eğlencenin kendiliğinden oluştuğu sanılır. Lakin aslında evi bir sürü insanla doldurup saatlerce eğlendirmek gerçek bir ustalık işidir. Hele de yılbaşı günü eğlenceyi zirveye çıkarmak tam bir uzmanlık gerektirir. Tonla para dökmeden, eğlenceyi tavan yaptıran parti ipuçları için Boxer’a kulak verin.
Evde Yılbaşı Partisi Nasıl Verilir?
Doğru zamanı belirleyin

Her işte olduğu gibi başarılı parti vermenin püf noktası da doğru zamanlamadır. Yılbaşı partisi 31 Aralık’ta olacak diye bir kaide yok. Genelde herkesin o gün bir programı olur ve ayıp olmasın diye her davete mutlaka şöyle bir uğranılır. Haliyle sizin evinize de gelenler bir, iki kadeh için başka yerlere gidebilir. Onca emeğinizin birkaç saat kalan konuklar için heba olmasını istemiyorsanız, yılbaşından bir önceki Cuma veya Cumartesi gecesini parti tarihi olarak seçebilirsiniz. “Partim ille de 31 Aralık’ta olsun” diyorsanız, o halde hemen Aralık başından eşinizi dostunuzu partinizden haberdar edin. Böylece en azından ilk davet eden ev sahibi olarak herkesin planlarında öncelik yakalayabilirsiniz.

Partiye hazırlanın

Tarih belirledikten sonra hazırlık faslına en önce kendinizden başlayın. İyi ev sahipliği sadece ikramla, tatlı dille bitmez. Aynı zamanda ev sahibi sıfatınızla şık olmanız önemli. Tabii şıklıkla rahatlığı birleştirmeniz lazım. Zira ikram vermekten, ortamı ısıtmak için her yere yetişmeye kadar bir sürü şey için hareketli olmanız gerekiyor. O yüzden kolay yolu seçin ve koyu renkler tercih edin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017