Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Eve Düşen Yıldırım’ın Muazzez’i Gizem Karaca Kimdir?

Eve Düşen Yıldırım dizisinin başrol oyuncusu Gizem Karaca, hayat verdiği Muazzez karakteriyle birçok benzer yanı olduğuna dikkat çekiyor. Küçüklüğünden beri hiperaktif bir yapısı olduğunu söyleyen genç oyuncu, kendisi için en doğru mesleğin bu olduğunun altını çiziyor.
Eve Düşen Yıldırım’ın Muazzez’i Gizem Karaca Kimdir?
Eve Düşen Yıldırım dizisinin başrol oyuncusu Gizem Karaca, hayat verdiği Muazzez karakteriyle birçok benzer yanı olduğuna dikkat çekiyor. İlk rolüyle büyük bir çıkış yakalayan Gizem Karaca’yla Taksim’de buluştuk. Son derece güleç ve enerjik olan genç oyuncu, sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

Eve Düşen Yıldırım dizisi son derece çarpıcı bir dizi oldu. Tabiri caizse tüm evlere düştü! Bu kadar beğenilmesindeki en büyük etken neydi sizce?

Belki de en büyük etken konusu oldu. Türkiye’de bu tarz bir konu daha önce işlenmedi diye biliyorum. Ayrıca temelinde mesajları da olan bir dizi. Belki de gerçek hayatta Muazzez’in yaşadıklarını yaşayan kızlar var. Bunların dışında tecrübeli ve genç oyuncuların çok iyi harmanlandığı bir kadromuz var. Ben de bu isimler arasında şirinlik katmış olabilirim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017