Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evernote'den Zaman Kazandıran Yeni Çözümler

Kendisine ''dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olmak'' gibi dev bir misyon biçen Evernote'un ikinci büyük küresel etkinliği olan Evernote Trunk Conference'ta Pcnet dergisi de yer aldı.
Evernote'den Zaman Kazandıran Yeni Çözümler
Teknoloji kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri hayatlarını ve işlerini organize etmek. Özel hayatı ve iş hayatı yoğun insanlar organize olmak için teknolojiden faydalanıyor. Evernote uygulamaları bilgisayarda, akıllı telefonlara ve tabletlerde kullanmak mümkün. Bu sayede her zaman, her yerde notlar alıp tüm notlarınıza erişebilirsiniz. Klasik bir not alma ve erişme yazılımının çok ötesinde olan Evernote’u kullanarak deneyimlenmelisiniz.

Kağıttan vazgeçemeyen ama hayatı dijital yaşayan biri misiniz? Size iyi haberlerimiz var. Artık hem kağıt sayfalara yazıp hem de bu notlarınızı dijital alanınızda barındırabileceksiniz. Ünlü defter markası Moleskine ve Evernote, yaratıcı fikirlerin sayfanın dışına çıkıp dijital dünyaya sıçramasına olan tanımak için; iPhone, iPad ve iPod touch için Evernote uygulaması ile eşlesen sınırlı sayıda defteri piyasaya sunmak üzere bir araya geldi. Evernote içinde çekilen basit bir anlık görüntüyle yeni Evernote Smart Notebook’ta (Akıllı Defter) bulunan el yazısı sözcükler ve eskizler anında aranabiliyor, paylaşabiliyor ve kalıcı Evernote anılarına dönüştürülüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017