Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evgör Mobilya'dan Düğün Kampanyası

Evgör Mobilya, evlenecekler için "Ön Ödemeli Düğün Kampanyası” başlattı. Yeni ev kuracak çiftler, kampanya kapsamında mobilyalarına kış fiyatlarıyla ve nakitte yüzde 8 indirim avantajıyla sahip olabiliyor.
Evgör Mobilya'dan Düğün Kampanyası
Türkiye’nin kalite ödüllü mobilya markası Evgör, evlenecekler için "Ön Ödemeli Düğün Kampanyası” başlattı. Yeni ev kuracak çiftler, kampanya kapsamında mobilyalarına kış fiyatlarıyla ve nakitte yüzde 8 indirim avantajıyla sahip olabiliyor. Müşterilerine 10 aya kadar taksit seçeneği de sunan Evgör Mobilya, satın alınan ürünleri istenildiği takdirde ücretsiz olarak 3 yıla kadar emanetinde tutabiliyor. Böylece çiftler, emanetteki mobilyalarını evlenecekleri tarihe yakın bir zamanda teslim alabiliyor. Üstelik kampanyadan yararlanarak mobilya alanların, mobilyalarını farklı bir modelle değiştirme hakları da bulunuyor.

Evgör Mobilya’nın başlattığı “Ön Ödemeli Düğün Kampanyası”, yeni evlenecek çiftlere pek çok avantajı bir arada sunuyor. Kampanyandan yararlananlar mobilyalarına, 10 aya varan taksit seçenekleri ve kış fiyatlarıyla sahip olurken, “Emanet Sistemi” sayesinde ürünlerini 3 yıl içinde diledikleri zaman teslim alabiliyor. Eğer çiftler, teslimat öncesinde mobilyalarının modelini değiştirmek isterlerse, Evgör’den diledikleri mobilyayı seçebiliyor. Üstelik firma, satın alınan ürüne göre değiştirilmek istenen yeni mobilyanın daha ucuz olması durumunda aradaki farkı müşterisine geri ödüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017