Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evinize Kendi Güvenlik Sisteminizi Kurabilirsiniz!

Tek ihtiyacınız olan, bir bilgisayar ve birkaç webcam. Hepsi bu kadar. İşte karşınızda ideal bir ev güvenlik sistemi!
Evinize Kendi Güvenlik Sisteminizi Kurabilirsiniz!
Son zamanlarda suç artışlarına baktığımızda, yalnızca yağmalama ve ayaklanmalarla sınırlı olmadığını görüyoruz. Kapkaçtan haneye tecavüz suçlarına kadar çeşitli suçlarda artış var. Siz yine de rahat uyuyun ve kabuslar görmemeye çalışın çünkü sevdiklerinizi ve sevdiğiniz eşyaları korumanız için size çok da pahalı olmayan önerilerimiz olacak.

Tüm evi kapsayan CCTV sistemine veya internet üzerinden uzaktan gözetleme ve uyarı sistemlerine ne dersiniz? Tüm sistem; hareket, yüz araç plakası ve mikrofon yoluyla ses tanıma yöntemleriyle harekete geçirilebiliyor.

Bu sistemler, halen kullandığınız veya eklemeyi düşündüğünüz otomasyon sistemleriyle de birleştiriliyor. Üstelik hepsi ücretsi! (Metin uyarıları, mobil erişim ve internet kontrolleri gibi ek uygulamalar için abonelik bedeli gerekiyor.) Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve birkaç web kamerası (webcam). Hepsi bu kadar. İşte karşınızda ideal bir ev güvenlik sistemi!

www.ispyconnect.com adresinde bulabileceğiniz iSpy Connect adlı açık kaynaklı proje, uzun yıllardır piyasada. Ancak program, son zamanlarda yerel istemciler ve geliştirilmiş sunucu paketleriyle son derece iyileştirildi. Desteklediği onlarca özelliği barındıran o uzun listeden bahsetmiyoruz bile.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017