Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evinizi Control4 İle Yönetin

Evini ve bulunmuş olduğu ortamı kolaylıkla yönetebilmek hayalleri süsleyen bir düşüncedir. Control4 Genel Müdürü Volkan Maktav ile yapmış olduğumuz söyleşi kapsamında, akıllı ev sistemlerinin hayatımızda yaratacağı farklılıklar hakkında bilgiler aldık.
Evinizi Control4 İle Yönetin
Zamandan tasarruf etmenizi saplayan akıllı ev sistemleri rüyalarınızı gerçeğe uyarlayabilmeniz adına imkanlar sunuyor. Hayallerinizi sınırlandırmadan yaşamak mümkün oluyor. Ucuz maliyetli ve kolay kullanılabilir sistemler sayesinde hareket kapasiteniz fazlasıyla artıyor ayrıca enerji tasarrufunu da en üst sevilere taşıyorsunuz.

Control4, 2000 yılında Amerika’da kurulmuş bir şirket. Böyle olmasına rağmen, tüm dünyada 1 milyon evde kullanılıyor durumda. Üç mühendisin kurmuş olduğu yapının çıkış noktasında kablolu akıllı ev sistemlerinin çok pratik, kolay ve hesaplı nasıl kullanılabileceği kurgusu yatıyor. Bu kurgu kapsamında, 2009 yılında Control4’un Türkiye’deki temsilciliği faaliyete başlamış bulunuyor. Control4 Türkiye’de ‘Control4’ ismi ile dünya genelinde tek dağıtıcılık yapan firma olarak konumlanmış durumda.

Control4’un en büyük avantajlarından bir tanesi; 7/24 destek alabilmenizi sağlıyor olması. Sistem İnternet’e bağlı olduğu sürece, biz sisteme müdahale edebilme şansına sahip oluyoruz. Eğer ki, donanım bozulması söz konusu değil ise biz sistemi uzaktan kontrol edip, güncelleyebiliyoruz. Bugüne kadar birçok projede yer aldık. Geniş bayi ağımız sayesinde, bulunduğumuz illerde ve çevresinde aktif durumdayız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017