Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evlenmeden Önce Neler Yapılmalıdır?

Hayatınızın prensiyle karşılaştınız ve bu adam size evlenme teklifi etti! İnanılır gibi değil, hem çok sevinçlisiniz, hem de kafanız çok fazla karıştı. Düğün telaşı ve panik halindesiniz. Evlilik öncesinde neler yaşayacaksınız? Buna dair hiçbir bilginiz yok. İşte sizin için evlilik öncesi detayları inceledik…
Evlenmeden Önce Neler Yapılmalıdır?
İnsanlar sizin evlenmek üzere olduğunuzu öğrendiklerinde özel bir ilgi ve merak duymaya başlayacaklardır. Kendinizi birçok özel soruların içinde bulabilirsiniz. Sıkıcı ve detaylı soruları duymaya hazır olun. Gereksiz sorularla başa çıkmak istiyorsanız geçiştirici cevaplar vermek sizi biraz da olsa rahatlatacaktır.

Eskiden çok sık görüştüğünüz en yakın arkadaşınıza bile vakit ayıramayabilirsiniz. Onları ihmal ettiğinizi düşünebilirler. Onlara değerlerini belli etmek için evlilik telaşınıza dahil edebilirsiniz. Eşya seçimi konusunda arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Böylelikle kendilerini dışlanmış gibi hissetmezler. Evlendikten sonra da arkadaşlarınızla eskisi kadar vakit geçiremeyebilirsiniz. Artık zamanınızın çoğunu eşinizle geçireceksiniz ve üstelik aynı evi paylaşıyoruz. Arkadaşlarla geçirilecek zaman konusunda evlenmeden eşinizle oturup konuşmanızda fayda var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017