Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evlerinizi Neon Işıklarla Aydınlatın

Amerikan pop kültürünün vazgeçilmezi neon reklam tabelaları aydınlatma olarak evlere girdi! Size ilham veren kelimeleri neon ışıklarla duvarlarınıza asabilirsiniz.
Evlerinizi Neon Işıklarla Aydınlatın
Neon ışık denince kuşkusuz ilk akla gelen manzara Times Meydanı’nın göz alıcı neon reklam panolarıdır. Dünyanın dev markalarının ve kapalı gişe oynayan Broadway Showlarının göz kamaştırıcı devasa neon ışıklı reklam panolarının arasında ne tarafa bakacağınızı şaşırırsınız!

1920’lerden 50’lere kadar çok popüler olan ve genelde reklam tabelalarında kullanılan neon ışıklar günümüzün popüler dekorasyon stillerinden ‘pop’ ile hayatımıza geri dönüş yaptı. Pop stilde dekore edilen evlere göz alıcı sarılar, parlak maviler, çarpıcı pembeler, neon yeşiller hakimdir. Bu eğlenceli stilde 70’lerin sokak modasında kullanılan desenler günümüz tasarımlarıyla buluşarak neon renklere bürünüyor. Sürrealist tasarımlar, parlak cilalar, yoğun grafik ve tipografi kullanımı , Retro desenler, flüoresan renkler ve sıra dışı detayların ön planda olduğu pop dekorasyon stiliyle evinize eğlence katabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017