Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Evlilik Mi, Kariyer Mi Daha İyi?

Bir kadının hayatı iki önemli parçası: İş ve aşk. Ve onların günümüzde aldıkları en popüler şekil: Kurumsal iş hayatı ve evlilik. İkisi birbirinden dünyalar kadar farklı görünse de aslında öyle çok ortak yönleri var ki! Okuyun kendiniz karar verin.
Evlilik Mi, Kariyer Mi Daha İyi?
Evlilik Ve Kurumsal Hayatın Ortak Avantajları

*İkisi de insanı güvende hissettir. Çünkü kurumsal hayatta her ayın sonunda alacağın maaş bellidir, evlilikte de her akşam akşam uyumayacağın bellidir.

* Her ikisinde de görev tanımınız nettir. Kurumsal hayatta daha işe girerken göreviniz kapsamında sizden beklenenler size açıkça bildirilir. Evlilikte ise görev tanımınızın oluşması çok daha önceye dayanır. Doğduğunuz andan itibaren çamaşır yıkamaktan çocuk bakmaya, ütüden yemek pişirmeye kadar bir kadının evlilikteki görevleri konulu dersi çevrenizdeki herkesten alarak büyürsünüz.

* İkisi de ailenizi gururlandırır. Aileniz için herhangi bir yerde değil, X şirketinde, X görevinde çalışıyor olmanız ve bekar (onların gözünde evde kalmış) değil ‘onun’ karısı olmanız büyük gurur kaynağıdır.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017