Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Exclusive Homes Yayın Hayatına Başladı

Türkiye'nin ilk ve tek markalı emlak konut dergisi "Exclusive Homes" Ekim 2011 tarihinden itibaren dopdolu bir içerik ile bayilerde yerini almaya başladı.
Exclusive Homes Yayın Hayatına Başladı
Türkiye'nin ilk ve tek markalı emlak konut dergisi "Exclusive Homes" Ekim 2011 tarihinden itibaren dopdolu bir içerik ile bayilerde yerini almaya başladı. Exclusive Homes ev ve ofis arayanlar için ideal bir rehber olacak.

Zengin içeriği, şık tasarımı ve göz dolduran ölçüleri ile dikkat çeken "Exclusive Homes", Ekim 2011 tarihinde ilk sayısıyla özel satış noktalarında yerini aldı. Prestijli emlak yatırımcılarını ve alıcılarını tek mecrada buluşturma hedefi ile yola çıkan Exclusive Homes, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum'da hayata geçirilen, lüks ve konforda birbiriyle yarışan "rüya evlerin" kapılarını ciddi alıcılar için aralıyor. Lüks konut alıcılarının seçkin zevkine göre hazırlanan ve Türkiye'nin en özel projelerinin yer aldığı Exclusive Homes, hem lüks konut alıcıları hem de gayrimenkul yatırım uzmanları için en ideal kaynak olmayı amaçlıyor. Her sayıda yepyeni projelerin tüm detayları ile yer alacağı Exclusive Homes'da, lüks emlak konut projelerin yanı sıra, sektörden haberler, sektörün önde gelen liderleriyle özel söyleşiler, dekorasyon, mimari, finans gibi konularla her ay sizlerle buluşacak.

Freebirds Yayıncılık Hakkında
Free Birds Yayın Çözümleri, Emlak Pazarı, İnfofarm gibi sektörel dergiler ile Atlas Jet-JetLife ve KTHY Caretta havayolu dergilerini çıkaran bir kurumdur. Firmamız aynı zamanda İngiltere ve Kıbrıs'ta da çeşitli dergiler ve projeler yürütmektedir. Free Birds Yayın Çözümleri olarak dergiciliği, sadece bir iletişim aracı olarak görmemekte; yayınlarını yaptığımız kurumun prestijini arttırıcı ve de kamuoyu oluşturucu bir etkiye kavuşması için çaba sarf etmekteyiz. Okuyucu içinse pratik bilgiler sunan ve arşiv değeri taşıyan bir yayın hazırlamak için çalışmaktayız.

Detaylı bilgi için www.freebirdsyayin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017